اپل در حال برنامه ریزی 53 مکان جدید یا اصلاح شده فروشگاه اپل تا سال 2027 است

اپل اخیراً گوشه اپل تایسونز در ویرجینیا را بازنگری کرده و یک بازسازی کلی از اولین مکان خرده فروشی اپل خود را معرفی کرده است. این فروشگاه دارای یک Genius Bar فیزیکی، یک فضای سخت‌افزاری انعطاف‌پذیر و یک استودیوی اپل واچ حضوری است و ممکن است برخی از این ویژگی‌ها به فروشگاه‌های جدیدی که برنامه‌ریزی شده‌اند بیایند.

فروشگاه اپل پالو آلتو
15 فروشگاه جدید به منطقه آسیا-اقیانوسیه، پنج فروشگاه به اروپا و خاورمیانه و چهار فروشگاه به ایالات متحده و کانادا می آیند. 28 فروشگاه دیگر در آسیا، اروپا و آمریکای شمالی بازسازی یا جابه‌جا خواهند شد و اپل تا سال 2027 روی به‌روزرسانی‌ها کار می‌کند.

بلومبرگ می‌گوید که اپل اساساً فروشگاه‌های قدیمی‌تر و کوچک‌تر را با جزئیات کامل در مکان‌های خاص فروشگاه‌های جدید که از سایت موجود است، به‌روزرسانی می‌کند.منبع

مکان‌های خرده‌فروشی جدید اپل به میامی، دیترویت، و تورنس، کالیفرنیا می‌آیند، در حالی که فروشگاه‌های نیوجرسی، آلاباما، ماساچوست، کارولینای شمالی، اوهایو، جورجیا و میسوری جابه‌جا خواهند شد.

گزارش ها حاکی از آن است که اپل در حال برنامه ریزی برای گسترش تلاش های اپل استور خود، معرفی تعدادی مکان خرده فروشی جدید در سراسر جهان و تعمیرات اساسی چندین فروشگاه در ایالات متحده است. بلومبرگ.

سه تا از فروشگاه های آسیا-اقیانوسیه در هند، یکی در مالزی، دو فروشگاه در کره جنوبی و یکی در پلازا معبد جینگان در شانگهای خواهد بود و اپل نیز در نظر دارد فروشگاه Shinsaibashi خود را در اوزاکا بازسازی کند. ، ژاپن در اروپا، اپل قصد دارد مکان خود را در پاریس اپرا ارتقا دهد و فروشگاه های جدیدی را در ایستگاه برق Battersea در لندن و La Vaguada در مادرید باز کند.