اپل با آپدیت iOS 16.2 یک معماری زیربنایی به روز شده را برای HomeKit و برنامه Home معرفی کرد، اما یک هفته پس از راه اندازی به دلیل اشکالات و مشکلات نصب آن را متوقف کرد. در آن زمان، اپل گفت که حذف موقتی است و گزینه ارتقا به زودی باز خواهد گشت.

هوم کیت مرحله نهایی مسابقات 2 انگشت شست
به نظر می رسد که اپل تقریبا آماده است تا معماری به روز شده Home را معرفی کند، زیرا کد پشتیبان نشان می دهد که اپل در حال آماده سازی “نسخه 2” و آزمایش داخلی آن است.

اپل به غیر از بیان این که معماری به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت، هیچ زمان بندی ارائه نکرده است. ما انتظار داریم که نسخه بتای iOS 16.4 به دنبال راه اندازی iOS 16.3 عرضه شود و احتمالاً به روز رسانی معماری در آن بتا ظاهر می شود. در حال حاضر، ما نمی دانیم که نسخه بتا چه زمانی عرضه می شود، اما ممکن است به زودی این هفته باشد.

با راه اندازی نسل دوم هوم پاد، اپل اشاره کرد که ویژگی تشخیص صدا در به روز رسانی بهار به معماری اصلاح شده Home نیاز دارد، اما ما می توانیم قبل از انتشار Sound Recognition شاهد به روزرسانی معماری باشیم.

به روز رسانی معماری اپلیکیشن های خانگی 1


اپل می گوید که این به روز رسانی قابلیت اطمینان و کارایی ارتباط بین لوازم جانبی خانه هوشمند و دستگاه های اپل را بهبود می بخشد و این چیزی است که اپل از زمان معرفی iOS 16 در WWDC در ژوئن 2022 روی آن کار کرده است.

اولین انتشار معماری جدید Home باعث شد که برخی از دستگاه‌های HomeKit از تنظیمات HomeKit ناپدید شوند یا در وضعیت «پیکربندی/به‌روزرسانی» گیر کنند. همچنین منجر به شکست دعوت‌ها برای اشتراک‌گذاری خانه با دیگران شد و ضبط ویدیوی ایمن HomeKit را برای برخی شکست.

داستان های محبوب

iOS 16.3 برای آیفون هفته آینده با این 4 ویژگی جدید راه اندازی می شود

اپل در یک بیانیه مطبوعاتی اخیر تایید کرد که iOS 16.3 هفته آینده برای عموم عرضه خواهد شد. به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای آیفون 8 و جدیدتر در دسترس خواهد بود و شامل تعدادی ویژگی جدید، تغییرات و رفع اشکال است. در زیر، ویژگی‌های بزرگ‌تر iOS 16.3، از جمله پشتیبانی از کلیدهای امنیتی فیزیکی به‌عنوان یک گزینه احراز هویت دو مرحله‌ای برای حساب‌های Apple ID، در سراسر جهان را مرور کرده‌ایم.

شایعه شده است که آیفون 15 پرو دارای حاشیه های بسیار نازک خمیده است

به گفته افشاگر معروف به «ShrimpApplePro»، مدل‌های آیفون 15 پرو در مقایسه با مدل‌های آیفون 14 پرو، حاشیه‌های نازک‌تر و منحنی‌تری خواهند داشت که به طور بالقوه ظاهری شبیه به اپل واچ خواهند داشت. ShrimpApplePro تصریح کرد که نسل بعدی مدل های آیفون “Pro” همچنان صفحه نمایش تخت خواهند داشت، زیرا فقط قاب ها باید خمیده باشند. به گفته یک منبع در گفتگو با افشاگر، …

اپل iOS 16.3 را با کلیدهای امنیتی برای Apple ID، پشتیبانی جدید HomePod، رفع اشکال و موارد دیگر منتشر کرد.

اپل امروز iOS 16.3 را منتشر کرد، سومین به روز رسانی بزرگ سیستم عامل iOS 16 که اولین بار در ماه سپتامبر منتشر شد. iOS 16.3 بیش از یک ماه پس از راه‌اندازی iOS 16.2 عرضه می‌شود، به‌روزرسانی‌ای که برنامه Freeform، Apple Music Sing، Advanced Data Protection و موارد دیگر را اضافه کرد. iOS 16.3 را می‌توانید با رفتن به تنظیمات > عمومی > به‌روزرسانی نرم‌افزار بر روی آیفون‌ها و آی‌پدهای واجد شرایط به‌صورت آنلاین دانلود کنید.

اپل macOS Ventura 13.2 را منتشر کرد

اپل امروز macOS Ventura 13.2 را منتشر کرد، دومین به روز رسانی بزرگ سیستم عامل macOS Ventura که ابتدا در ماه اکتبر منتشر شد. macOS Ventura 13.2 بیش از یک ماه پس از macOS Ventura 13.1 عرضه شد، به‌روزرسانی‌ای که برنامه Freeform و سایر تغییرات را اضافه کرد. به‌روزرسانی macOS Ventura‌ 13.2 را می‌توان به‌صورت رایگان در تمام مک‌های واجد شرایط با استفاده از بخش به‌روزرسانی نرم‌افزار سیستم…

اپل watchOS 9.3 را با واچ فیس جدید و رفع اشکال منتشر کرد

اپل امروز watchOS 9.3 را منتشر کرد، سومین به‌روزرسانی بزرگ برای سیستم‌عامل watchOS 9 که اولین بار در سپتامبر عرضه شد. WatchOS 9.3 بیش از یک ماه پس از watchOS 9.2 عرضه می‌شود، به‌روزرسانی‌ای که عملکرد جدید Workout و بهینه‌سازی‌های تشخیص خرابی را اضافه می‌کند. watchOS 9.3 را می‌توانید با باز کردن آن و رفتن به قسمت General > Software Update، از طریق برنامه Apple Watch در آیفون به صورت رایگان دانلود کنید. …

اپل با اعلام محصولات جدید در ژانویه سنت 13 ساله را شکست

اپل این هفته با معرفی محصولات جدید خود در اولین ماه سال، سنتی را که در 13 سال گذشته حفظ کرده بود، شکست. این هفته اپل به طور غیرمنتظره ای چندین محصول جدید از جمله مک بوک پروهای ۱۴ و ۱۶ اینچی به روز شده مجهز به M2 Pro و M2 Max، مک مینی جدید با M2 و M2 Pro و هوم پاد به روز شده را معرفی کرد. همانطور که گاهی اوقات اپل انجام داده است، آخرین …