اپل در آستانه افتتاح اولین فروشگاه های خرده فروشی در هند، کارکنان خود را استخدام می کند


اپل استخدام کارکنان خود را برای اولین فروشگاه های پرچمدار خود در هند آغاز کرده است فایننشال تایمز. فهرست های شغلی برای 12 نقش کارگر فروشگاه در “مکان های مختلف” در سراسر کشور یافت شده است، که نشان می دهد اپل تقریبا آماده است تا در بازار هند حضوری خرده فروشی داشته باشد.

سیب هند
فهرست‌های شغلی مستقیماً به Apple Store با نقش‌هایی از جمله رهبران فروشگاه، مدیران فروشگاه، متخصصان فنی و کارکنان Genius Bar اشاره دارد. بر اساس این گزارش، حداقل پنج کارمند مستقر در بمبئی و دهلی نو به طور جداگانه در لینکدین اعلام کرده اند که برای فروشگاه هایی که هنوز معرفی نشده اند، استخدام شده اند.

اپل برنامه های خود را برای افتتاح فروشگاه در هند تایید نکرده است، اما گزارش سال گذشته توسط اکونومیک تایمز ادعا کرد که اپل قصد دارد اولین فروشگاه خود را بین ژانویه تا مارس 2023 راه اندازی کند، با یک فروشگاه پرچمدار 22000 فوت مربعی بمبئی که قرار است ابتدا افتتاح شود. در ابتدا قرار بود این فروشگاه در سال 2021 افتتاح شود، اما بر اساس گزارش ها، بحران بهداشت جهانی و عدم اطمینان اقتصادی اپل را مجبور به تاخیر در افتتاحیه کرد.

همچنین گفته می‌شود که اپل در حال برنامه‌ریزی دومین فروشگاه کوچک‌تر به مساحت 10000 تا 12000 فوت مربع در دهلی نو و احتمالاً فروشگاه‌های دیگر در مکان‌هایی مانند مراکز خرید و مناطق خرید سطح بالا در سراسر هند است، با این هدف که خرده‌فروشی بخش بزرگی از آن باشد. از حضور آن در کشور

در سال 2020، اپل فروشگاه آنلاین خود را در هند افتتاح کرد و به مشتریان هندی راهی مستقیم برای خرید محصولات مستقیماً از اپل بدون نیاز به مراجعه به نمایندگی مجاز حق بیمه ارائه داد. فروشگاه آنلاین اپل طیف کاملی از محصولات و لوازم جانبی اپل را با کمک خرید از متخصصان اپل، قیمت گذاری EDU برای دانشجویان، تحویل رایگان بدون تماس، گزینه های تامین مالی، برنامه مبادله ای برای فروش آیفون و موارد دیگر ارائه می دهد.

در گذشته، کوک و دیگر مدیران اپل در مورد اهمیت هند، که خانه دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان است، اشاره کرده اند. اپل همچنین برای ایجاد یک زنجیره تامین تولید در این کشور کار کرده است و برای نشان دادن اهمیت درک شده این کشور به عنوان یک مرکز تولید، اپل مونتاژ آیفون 14 را در هفته های پس از عرضه از چین به هند منتقل کرد.منبع