هر سه ردیف پخش دارای تبلیغات هستند، از جمله بسته اختصاصی، اشتراک های پولی TV+ و برنامه تلویزیون رایگان.

اپل همچنین در حال کار بر روی طرحی است تا از سال آینده تبلیغات جستجو را به اپلیکیشن Apple Maps در آیفون اضافه کند و این تبلیغات در کنار جستجوی کاربران برای چیزهایی مانند “گاز” یا “قهوه” نمایش داده شود. بلومبرگ می گوید که اپل همچنین در حال بررسی تبلیغات برای سایر برنامه ها و خدمات است.

مشارکت Apple MLS ژوئن 2022
در ماه ژوئن، اپل یک شراکت 10 ساله با Major League Soccer اعلام کرد که در آن تمامی مسابقات از سال 2023 از طریق برنامه Apple TV پخش خواهد شد. اپل اکنون با شرکای تبلیغاتی و حامیان مالی MLS در مورد تبلیغاتی که در طول بازی های فوتبال پخش می شود صحبت می کند. و نمایش های مرتبط

بلومبرگ می گوید که تبلیغات برای تلویزیون زنده بخشی از فشار تهاجمی اپل برای تبلیغات است. اپل اخیراً تبلیغات جدیدی را به تب App Store Today و به صفحات برنامه‌های جداگانه اضافه کرده است، حرکتی که به دلیل برخی از انواع تبلیغاتی که اپل انتخاب کرده است، مورد پسند توسعه‌دهندگان قرار نگرفت.

کسب و کار تبلیغات اپل در حال حاضر سالانه حدود 4 میلیارد دلار درآمد دارد، اما این شرکت قصد دارد این میزان را به حداقل 10 میلیارد دلار در سال برساند.

اپل امروز مدل‌های بازسازی‌شده مک‌بوک ایر M2 را به فروشگاه آنلاین خود اضافه کرد و برای اولین بار این دستگاه‌ها را با قیمتی با تخفیف عرضه کرد. M2 MacBook Airs برای اولین بار در ماه جولای عرضه شد و مدل های بازسازی شده قبلاً در دسترس نبودند. انواع مختلفی با پیکربندی ها و رنگ های مختلف موجود است، اما مدل پایه مک بوک ایر با تراشه M2، پردازنده گرافیکی 8 هسته ای، پردازنده گرافیکی 8 هسته ای، 8 گیگابایت …