اپل بخش “ویژه” را در بالای “Up Next” در برنامه تلویزیون اضافه می کند

من به جنبه کشف اهمیتی نمی‌دهم، چیزی که موافقم برنامه تلویزیون در مورد آن است. برجسته کردن این محتوای ویژه در بالا (به معنای واقعی کلمه و مجازی) محتوایی است که من به طور منظم تماشا می کنم که آزاردهنده و مزاحم است. این محتوای ویژه اکنون در برنامه تلویزیون برجسته است و نمایش‌ها/فیلم‌هایی را که من هرگز علاقه‌ای به تماشای آنها ندارم را برجسته می‌کند.

محتوای ویژه اپل تی وی


تعدادی از شکایات در مورد طراحی جدید در Reddit از سوی کاربرانی وجود دارد که از روشی که نمایش‌ها و فیلم‌های تلویزیونی ویژه جایگزین محتوای Up Next می‌شوند ناراضی هستند. به نظر می‌رسد این بخش تعداد کمی از برنامه‌ها و فیلم‌های Apple TV+ را نمایش می‌دهد، اما نمایش‌ها و فیلم‌های دیگر ارائه‌دهندگان استریم را نیز برجسته می‌کند. صرف نظر از محتوای نمایش داده شده، به نظر نمی رسد که کاربران تلویزیون مایل باشند محتوای پیشنهادی جایگزین محتوای انتخابی آنها در خط مقدم برنامه باشد. از کاربر Reddit robber3572:

اپل در حال ایجاد تغییراتی در برنامه تلویزیون است و کاربران از به‌روزرسانی‌ها راضی نیستند. به نظر می‌رسد که طراحی به‌روزرسانی‌شده عمدتاً برای کاربران iOS 16.2، iPadOS 16.2، tvOS 16.2 و macOS Ventura 13.1 بتا قابل مشاهده است، اما احتمالاً یک تغییر سمت سرور است که اپل در حال ارائه است و در نهایت برای همه کاربران برنامه تلویزیونی عرضه خواهد شد.

تب TV+ در برنامه تلویزیون قبلاً دارای این طراحی بود که محتوا را بالاتر از لیست‌های تماشا قرار می‌داد و به تب Watch Now نیز گسترش می‌یابد. در حال حاضر، هیچ راهی برای غیرفعال کردن بخش ویژه برای قرار دادن محتوای Next در بالای برنامه وجود ندارد، و مشخص نیست که آیا اپل هنوز طراحی را تغییر می دهد یا این یک ظاهر نهایی است.

بدتر از آن، به نظر می‌رسد محتوای ویژه پخش خودکار می‌شود و تنظیمات Up Next را نادیده می‌گیرد که مانع از پیش‌نمایش محتوا می‌شد. به نظر نمی رسد راهی برای خاموش کردن پخش خودکار برای نمایش ها و فیلم های ویژه وجود داشته باشد.منبع

در نسخه‌های عرضه‌شده فعلی iOS، iPadOS، tvOS و macOS، «Up Next» در بالای برگه «Watch Now» برای دسترسی سریع به نمایش‌ها و فیلم‌هایی است که در حال انجام هستند یا در فهرست تماشا قرار گرفته‌اند. .

طراحی مجدد برنامه تلویزیون ios 16 2
طراحی جدید اپل یک بخش ویژه را به بالای بخش «اکنون تماشا کنید» در برنامه تلویزیون اضافه می‌کند و محتوای ویژه در بالای فهرست تماشای «بعد بعدی» قرار می‌گیرد. این تغییر دسترسی به محتوای مورد علاقه کاربران را برای کاربران دشوارتر می کند، زیرا نمایش های تلویزیونی تصادفی بیشتر صفحه را اشغال می کنند.