تبلیغات App Store قبلاً به نتایج جستجو بر اساس کلمات کلیدی و بخش “پیشنهاد شده” در برگه جستجو محدود می شد. با تبلیغات در برگه Today و بخش “شما ممکن است دوست داشته باشید”، اپ استور اکنون در مجموع چهار گزینه تبلیغاتی را ارائه می دهد. اپل برای اولین بار در ماه ژوئیه اعلام کرد که برنامه های خود را برای گسترش تبلیغات فروشگاه App خود دارد.

این اولین باری است که توسعه‌دهندگان می‌توانند تبلیغات را در تب Today اجرا کنند، که تا کنون فقط محتوای انتخاب شده از اعضای تحریریه اپ استور را بدون هیچ جای پولی نمایش می‌دهد. و با بخش “شما ممکن است دوست داشته باشید”، توسعه دهندگان اکنون می توانند برنامه های خود را در صفحات دیگر برنامه ها تبلیغ کنند.

در حالی که امروز شاهد معرفی چندین مدل جدید iPad و Apple TV بودیم، هنوز هیچ یک از اعلان‌های مک را که انتظار داریم تا قبل از پایان سال ببینیم، دریافت نکرده‌ایم. به طور تصادفی، مدل های 14 اینچی و 16 اینچی مک بوک پرو دقیقا یک سال پیش امروز معرفی شدند که دارای طراحی کاملاً جدید، تراشه های M1 Pro و M1 Max، نمایشگرهای کاملاً جدید، MagSafe 3 و موارد دیگر هستند. بازطراحی شده…