اپل از طرح 50 دلاری اپل مداد با پشتیبانی از آیفون در آخرین لحظه صرف نظر کرد، ادعای شایعه ناب داشت

با قیمت ۴۹ دلار، اپل مداد عرضه‌نشده به‌طور قابل توجهی ارزان‌تر از مدل‌های نسل اول و نسل دوم اپل پنسل بود که به ترتیب ۹۹ و ۱۲۹ دلار قیمت دارند.

اگر واقعاً یک چیز بود و تعداد زیادی واحد توسط اپل تولید می شد، پس تاریخ گذشته نشان می دهد که برخی از واحدها در نهایت به بیرون درز می کنند. آیا از یک مداد اپل برای آیفون استقبال می کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.منبع

اپل قصد داشت امسال یک قلم اپل جدید 49 دلاری را معرفی کند که با آیفون‌ها سازگار بود، اما در آخرین لحظه این برنامه را کنار گذاشت.

مداد اپل جدید حتی از آیفون نیز پشتیبانی می کرد، اما این پروژه نزدیکتر به راه اندازی پایان یافت. گفته می شود که در آن زمان بیش از یک میلیون سطح ذخیره شده بود، و اکنون همه آنها باید حذف شوند. (2/2) منبع: https://t.co/EB3sCjM6Og — DuanRui (@duanrui1205) 24 نوامبر 2022

با این حال، یک اپل پنسیل بدون باتری به خوبی با آخرین نسل دهم آی‌پد، که با درگاه USB-C عرضه می‌شود، جفت می‌شود و برای کار با اپل پنسل نسل اول، به یک دانگل لایتنینگ 9 دلاری نیاز دارد. با این حال، باز هم، اینکه چرا اپل برنامه‌های لوازم جانبی را که وارد تولید انبوه شده بود را متوقف کند، مشخص نیست.

متأسفانه منبع شایعه اپل پنسیل سابقه‌ای ندارد، بنابراین باید این ادعاها را با نمک زیادی گرفت. علاوه بر این، این اولین باری نیست که شایعاتی در مورد ساخت اپل پنسل برای کار با آیفون ها می شنویم، که هیچ کدام به نتیجه نرسیده اند.