داستان های محبوب

iOS 16.2 برای آیفون با این 8 ویژگی جدید در ماه دسامبر عرضه می شود

طبق نظرسنجی انجام شده توسط SellCell، کاربران همچنان خواهان یک آیفون با فرم فاکتور “مینی” هستند، اما طراحی مجدد کامل مطلوب ترین ویژگی از سری آیفون 15 است. SellCell از بیش از 2500 کاربر آیفون در ایالات متحده خواست تا داده های خود را جمع آوری کنند. محبوب ترین دستگاه اپل برای خرید در تعطیلات امسال آیفون است که 37.4 درصد از پاسخ دهندگان در نظرسنجی قصد خرید …

ویدئو: لوازم جانبی دسکتاپ مک که ارزش بررسی دارد

موسیقی سیب
در نمایشگاه اخیر تسلا در موزه خودرو پترسن در لس آنجلس، شخصی در توییتر یک خودروی مدل S را مشاهده کرد که نسخه نرم‌افزاری منتشر نشده‌ای را اجرا می‌کرد که ‌Apple Music را نصب کرده بود. با توجه به تصاویر به اشتراک گذاشته شده، کاربران می توانند با اسکن یک کد QR روی گوشی خود وارد اپل موزیک شده و از این اپلیکیشن استفاده کنند. اپل موزیک قبلاً به خودروهای تسلا می‌آید تا این اتفاق نیفتد.

ادغام Apple Music در وسایل نقلیه تسلا یک درخواست دیرینه برای دارندگان وسایل نقلیه تسلا بوده است. مشخص نیست چه زمانی به‌روزرسانی با ادغام Apple Music عرضه می‌شود، اما یک برنامه تسلا نیست حدس می‌زند که می‌تواند به عنوان بخشی از به‌روزرسانی سالانه تعطیلات تسلا باشد که قرار است ماه آینده منتشر شود.

این هفته مملو از معاملات اولیه جمعه سیاه بود، و اکنون که تنها هفت روز با تعطیلات خرید فاصله داریم، همه بهترین فروش‌هایی را که ممکن است در چند روز گذشته از دست داده‌اید بازگردیم. مانند تمام خریدهای تعطیلات، هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت‌های بهتری در اواخر فصل به فروش نرسد، اما اگر می‌خواهید اوایل این هفته خرید کنید، اینها بهترین معاملات برای شما هستند.