اولین سفارشات مک بوک ایر M2 اکنون به مشتریان نیوزلند و استرالیا می رسد


15 جولای در نیوزلند و استرالیا است، به این معنی که روز معرفی مک بوک ایر M2 رسما آغاز شده است. مشتریان نیوزلند و استرالیا به دلیل تفاوت در منطقه زمانی، همیشه اولین کسانی هستند که دستگاه های جدید را به دست می آورند.

M2 MacBook Air 2022 Feature0002
مشتریانی که هفته گذشته مک‌بوک ایر M2 را سفارش داده‌اند، شروع به دریافت دستگاه‌های جدید خود کرده‌اند و به‌زودی تجربیات خود را در مورد طراحی جدید و تراشه M2 به اشتراک خواهند گذاشت. MacRumors انجمن ها، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی.

از آنجایی که نیوزلند مکان‌های خرده‌فروشی اپل را ندارد، مشتریان استرالیا اولین کسانی هستند که می‌توانند یک مک بوک ایر M2 را از فروشگاه اپل تهیه کنند. موجودی مک بوک ایر در استرالیا به ما ایده ای می دهد که از فروشگاه های دیگر در سراسر جهان چه انتظاری داریم. اپل احتمالاً دستگاه‌های استوک را در دسترس خواهد داشت، اما تنظیمات سفارشی باید به صورت آنلاین سفارش داده شوند.

تاریخ تحویل مک‌بوک ایر M2 درست پس از راه‌اندازی دستگاه کاهش یافت و نشان از کمبود آن دارد. مدل‌های مک‌بوک ایر M2 که به‌صورت آنلاین سفارش داده می‌شوند، به دلیل محدودیت‌های عرضه، تا اواسط تا اواخر آگوست ارسال نمی‌شوند.

پس از نیوزلند و استرالیا، قرار است فروش مک بوک ایر در آسیا، خاورمیانه، اروپا و سپس آمریکای شمالی آغاز شود.

قیمت مک بوک ایر M2 از 1199 دلار در ایالات متحده شروع می شود. تراشه به روز شده M2 دارای یک CPU 8 هسته ای سریع تر و یک پردازنده گرافیکی 10 هسته ای است، به علاوه بدنه آن دوباره طراحی شده است. این صفحه نمایش 13.6 اینچی بزرگتر، شاسی مک بوک پرو بدون مخروطی، شارژ MagSafe و رنگ های جدیدی مانند Midnight Blue و Starlight را شامل می شود.

امروز یک مک بوک ایر جدید M2 بگیرید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.منبع