امروز پس از عرضه آیفون 14 از نتایج درآمدی اپل چه انتظاری داریم

سه ماهه اول سال مالی 2023 اپل از 25 سپتامبر آغاز شد و تا 31 دسامبر ادامه خواهد داشت. این سه ماهه قبلاً شامل عرضه مدل های جدید iPad Pro با تراشه M2 و نسل دهم آیپد، همراه با پیش سفارش برای یک تلویزیون اپل جدید است.

سرمایه گذاران به هرگونه اظهار نظر احتمالی پیرامون اقتصاد در بحبوحه نگرانی های بالاتر از متوسط ​​تورم و رکود در سراسر جهان گوش خواهند داد.

بعد چه است

آیفون 14 پرو مکس بنفش عمیق
برای دانستن برخی از نکات کلیدی در مورد سه ماهه چهارم اپل، از جمله انتظارات تحلیلگران برای درآمد و موارد دیگر، به خواندن ادامه دهید.

محصولات جدید در سه ماهه

اپل قرار است امروز در ساعت 1:30 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام، نتایج درآمد سه ماهه چهارم سال مالی 2022 خود را گزارش کند. تیم کوک، مدیر عامل اپل و لوکا ماستری، مدیر مالی اپل، نتایج را در یک کنفرانس تلفنی برای سرمایه گذاران در ساعت 14:00 به وقت اقیانوس آرام مورد بحث قرار خواهند داد.

AAPL در حال حاضر در حدود 147 دلار معامله می شود که حدود 20 درصد کاهش نسبت به بالاترین سطح 52 هفته اخیر 182.94 دلار دارد.منبع

یک پخش صوتی زنده از تماس کنفرانسی در صفحه روابط سرمایه‌گذار اپل در دسترس خواهد بود و ضبط آن در زمان دیگری برای پخش مجدد در دسترس خواهد بود.

مدیر عامل اپل، تیم کوک و لوکا ماستری، مدیر مالی شرکت اپل، امروز در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت اقیانوس آرام کنفرانس تلفنی برگزار خواهند کرد تا در مورد نتایج درآمد سه ماهه چهارم شرکت صحبت کنند. این تماس باید حدود یک ساعت طول بکشد و شامل یک بخش پرسش و پاسخ با تحلیلگران باشد.

بر اساس گزارش یاهو فایننس، اپل به طور متوسط ​​درآمدی معادل 88.9 میلیارد دلار در سه ماهه را گزارش می دهد. این یک رکورد درآمد در سه ماهه سپتامبر برای اپل و 6.5 درصد بیشتر از 83.4 میلیارد دلاری است که اپل در سه ماهه سال گذشته گزارش کرده بود.

کنفرانس تلفنی

اپل از زمان شروع همه‌گیری کووید-19 راهنمایی ارائه نکرده است، اما تحلیلگران انتظار دارند اپل در سه‌ماهه اول 2023 رشدی تک رقمی نسبت به سال گذشته داشته باشد.

طبق تقویم مالی 2022 اپل، سه ماهه چهارم اپل از 26 ژوئن تا 24 سپتامبر ادامه داشت. اپل در این مدت چندین محصول جدید از جمله آیفون های جدید، اپل واچ ها و موارد دیگر را راه اندازی کرد یا شروع به پذیرش پیش سفارش کرد:

  • مک بوک ایر با تراشه M2
  • آیفون 14
  • آیفون 14 پلاس (فقط پیش‌سفارش)
  • آیفون 14 پرو
  • آیفون 14 پرو مکس
  • اپل واچ SE (نسل دوم)
  • اپل واچ سری 8
  • اپل واچ اولترا
  • AirPods Pro (نسل دوم)

رکورد سه ماهه سپتامبر مورد انتظار است