افزایش قیمت اپ استور در بریتانیا و سایر کشورها در 13 فوریه

ویژگی عمومی فروشگاه برنامه iOS Clorange
قیمت‌های خرید اپلیکیشن و درون‌برنامه در کلمبیا، مصر، مجارستان، نیجریه، نروژ، آفریقای جنوبی و بریتانیا افزایش می‌یابد و قیمت‌ها در ازبکستان به دلیل کاهش سه درصدی مالیات بر ارزش افزوده (VAT) کاهش می‌یابد. نرخ. قیمت های به روز شده در نمودار قیمت اپ استور اپل درج شده است [PDF].

قیمت‌ها در ایرلند، لوکزامبورگ، سنگاپور و زیمبابوه تغییر نمی‌کنند، اما درآمد حاصل از آن به دلیل تغییرات مالیات بر ارزش افزوده کمی تعدیل خواهد شد.

  • ایرلند: کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده روزنامه ها و نشریات الکترونیکی از 9 درصد به 0 درصد
  • لوکزامبورگ: کاهش نرخ مالیات بر ارزش افزوده از 17 درصد به 16 درصد
  • سنگاپور: افزایش نرخ مالیات کالا و خدمات از ۷ درصد به ۸ درصد
  • زیمبابوه: افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده از 14.5 درصد به 15 درصد

تا پایان ژانویه، اپل می گوید که درآمد حاصل از فروش برای توسعه دهندگان محلی در کامبوج، قرقیزستان، اندونزی، سنگاپور، کره جنوبی، تاجیکستان، تایلند و ازبکستان افزایش خواهد یافت.

در ماه دسامبر، اپل اعلام کرد که قصد دارد 700 امتیاز قیمت اضافی را برای برنامه‌های اپ استور به توسعه‌دهندگان ارائه دهد تا تغییرات بیشتری در قیمت‌گذاری اپ استور ایجاد شود. اپلیکیشن ها می توانند تا 29 سنت یا 10000 دلار قیمت داشته باشند و این تغییرات قرار است در بهار 2023 برای همه اپلیکیشن ها اعمال شوند.منبع

اپل امروز اعلام کرد که قیمت‌های App Store از 13 فوریه در بریتانیا و چندین کشور دیگر افزایش می‌یابد. این تغییرات به دلیل تغییر در مالیات و نرخ ارز در حال اجرا است.