اصول طراحی دکوراسیون داخلی مغازه و فروشگاه

علاوهبر آینهها از تابلوها و پوسترهای متناسب با این فضا و آثار هنری زیبا و یا گل و گیاه میتوانید استفاده نمایید. نکته: همانطور که میدانید، قیمت به روز سرویس طلا، متناسب با شرایط مختلف، میتواند به صورت صعودی یا نزولی باشد. در صورتی که سرامیکهای چینی در مرتبه یک قرار داشته باشند، علاوه بر کیفیت لعاب بسیار بالا، دارای بدنه مقاومی نیز هستند که این امر سبب افزایش قیمت آن ها نسبت به سرامیک های درجه دو شده است. همان طور که در این مقاله بیان نمودیم، یکی از فاکتورهای بسیار مهم که سبب جلب توجه مشتریان و همچنین جذابیت بیشتر جواهرات و طلای موجود در فروشگاه می شود، نور کافی و انعکاس نور است. نور پردازی در واحدهای تجاری از اهمیت به خصوصی برخورداراست. شیشه های ویترین باید از نوع ضد ضربه و ضدگلوله انتخاب شوند. اولین اقدامی که باید در طراحی دکوراسیون یک طلافروشی انجام دهید، طراحی ویترین آن است. طراحی فضای یک رستوران باید اشتها آور باشد اما برای یک مطب پزشک نیاز به اجرای دکورهای آرامبخش درمانی است بنابراین مشتریان همه جا به دنبال غافلگیری نیستند.

برای کفپوش بهتر است از کفپوشی هماهنگ با طراحی داخلی فروشگاه خود استفاده شود. اگر فضای جواهر فروشی محدود باشد ، انتخاب وسایل نمایش بزرگ با ظرفیت منطقی است. فعالیت در حوزه طلا و جواهر محدود به فروش این محصولات نیست. شاید در گذشته کمتر به این موضوع توجه میشد اما امروزه اکثر افراد سعی در زیباتر کردن فضای فروشگاه خود و در نتیجه تاثیرگذاری بیشتر در ذهن مشتریان دارند. امروزه بسیاری از فروشگاه های طلا و جواهر فروشی، به دنبال راهی برای کسب درآمد بیشتر و فروش و نمایش محصولات خود هستند اما یکی از نکات جالب توجه در اینجا نوع عقیده و طرز تفکر برخی از صاحبان فروشگاه های طلا و جواهر فروشی است. طراحی سایت جواهری: یکی از نیازهایی که امروزه تمامی مشاغل با آن مواجه هستند طراحی سایت در حرفه خود و قدم نهادن در عرصه تجارت الکترونیک است. فروشندگان و سازندگان برای نمایش نمونه کارها و عرضه کالاهای گران قیمت و هنری حتی در عرصه بین الملل نیز می توانند فعالیت داشته باشند چرا که طراحی سایت طلا و جواهر به عنوان پایگاه اینترنتی آنها بصورت ۲۴ ساعته از شبانه روز در سرتاسر دنیا همیشه فعال و در معرض دید مشتریان خواهد بود. انواع لامپ ها ، چراغ ها ، لوسترهای جدید در دنیای طراحی داخلی وارد عرصه شده است که کمک بزرگی در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف نموده دکوراسیون مغازه طلا و جواهر است.

با کمک نورهای متحرک می توانید کف چین ویترین مغازه طلا و جواهرات فروشی را زیبا و شیک تر نشان دهید. طلافروشی از آن دسته فضاهای تجاری است که بیش تر مشتریان آن توقع دارند با ورود به فضا با یک طراحی لوکس و شیک مواجه گردند. دکوراسیون مغازه طلا فروشی با طراحی ویترین لوکس کاری از گروه طراحی mdfplan طراحی انواع فضاهای داخلی و نما. ویترین باید با طراحی داخلی فروشگاه هماهنگ باشد. ویترین طلافروشی ام دی اف – دکور طلا و جواهر . دکور در به تصویر کشیدن تکه های طلا و افزایش میل خرید ، اثر قابل توجهی دارد. شما کمتر جایی را دیده اید که برای مشتریان از صندلی درون طلا فروشی استفاده کنند. انتخاب متریال مناسب برای طراحی و ساخت ویترین باعث می شود زیبایی ظاهری دوبرابر شود. برای لوگوهای طلا فروشی اکثرا شما میتوانید از این نوع فونت ها استفاده کرده و ظاهری ساده در عین حال جذاب به فروشگاه خود بدهید. طلافروشی در آن دسته از فضاهای تجاری قراردارد، که علاوه بر تاکید بر جنبه زیبایی و ظاهری فضای طلا فروشی، جنبه امنیتی بالایی را میطلبد. فروشندۀ طلا فروشی نمیتواند کالای خود را برای هر مشتری از ویترین خارج کند پس لازم است که مشتری کالا را ببیند و چنانچه قصد خرید جدی داشت آن را برای مشاهده در اختیار وی قرار دهند.

و مشتری را برای خرید ترغیب میکند. روشهای زیادی برای دستیابی به این دو هدف بهطور همزمان وجود دارد. مشکل لامپ های مهتابی این بود که نور زرد آنها به زیبایی و جذابی نور چراغ های رشته ای و هالوژن نبود و شاخص نمود رنگ (CRI) آنها نیز بسیار پایین بود، به همین دلیل جواهرات جلوه کافی را نداشتند و رنگ و لعاب آنها آنطوری که باید دیده نمیشد. طراح داخلی می بایست تمامی نکته ها اهمیت را در ارتباط مهم طراحی دکان طلا و جواهر، مد لحاظ داشته باشد و در طراحی فضا در کنار اعتنا به زیبایی، مباحث امنیتی را نیز رعایت کند تا برای کار صاحب و مالک مغازه مشکلی ساخت نشود.

رنگ بندی یک مغازه طلا فروشی نیز شامل رنگ آمیزی دیوار ها، سقف، زمین و ویترین ها است که هر کدام می تواند انتخاب های زیادی را برای شما در دسترس بگذارد. دکوراسیون داخلی نیز از این دسته جدا نبوده و یک طراح داخلی یا دکوراتور حرفه ای را می توانیم با نگاهی به پروژه هایش شناخته و از دیگران متمایز نماییم. استفاده از نورهای آفتابی جواهرات را زیباتر نمایان میکند، که البته این نور باعث فرسایش فیروزه، عقیق و سنگ قیمتی خواهد شد،که البته متخصصان با ساخت نورهای با کیفیت این مشکل را حل کرده اند. سبک صحیح وسایل روشنایی و نوع لامپ و طیف مناسب نور مهم است.نور مناسب با درخشش الماس ظاهر شده و رنگ های غنی از سنگ های نیمه قیمتی را به نمایش می گذارد.

پس بهتر نیست برای کاهش فشار آن ها و راحتی خریدشان، دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی را با بزرگ ترین فضای ممکن طراحی کنید؟ در بخش ویترین یک طلا فروشی لازم است تا بدانید که مولفه های متعددی وجود دارند که می توانید از آن ها برای تزئین دکوراسیون محیط و ویترین جواهر فروشی مدنظر خود استفاده کنید. ویترین طلا فروشی ام دی اف ویترین طلا فروش از جنس ام دی اف یکی از متریال های خوب برای اجرای ویترین طلا فروشی است. طراحان گروه معماری نگاه از متریال سنگ، چوب و شیشه برای طراحی داخلی و دکوراسیون این واحد تجاری استفاده کردند.

توجه کنید که در این مغازه نظم باید رعایت شود زیرا با کوچکترین بی نظمی ممکن است تمامی محصولات جای مشخص خود را از دست بدهند و حتی خود فروشنده نیز متوجه وجود آنها در مغازه نشود و در نتیجه میزان فروش افت کند. این پیشخوان که دارای ویترین متفاوتی در کنار خود نیز می باشد. این تختههای فیبری با هر چگالی از فیبر چوبی تولید میشوند که در حقیقت مخلوطی از خردههای ریز چوب نرم و همچنین چوب سخت هستند. اولین کارخانه تولید ام دی اف در ایران. اما تولید انبود ورق MDF از دههی 80 میلادی (دههی 50 شمسی) در امریکا و اروپا آغاز شد. قیمت ورق ام دی اف در بهمن 1400 و آنچه درباره ورق MDF نمی .

قیمت طلا شبکه اطلاع رسانی طلا و ارز. نمایش جواهرات با قیمت پایین در قفسه های دیواری باز ، مشتریان را قادر می سازد تا کالاها را لمس کنند که این امر باعث می شود یک گام به خرید آن نزدیک شوند. در طلا فروشی های لوکس تر دیده می شود که حتی مشتریان به صورت انتخابی وارد می شوند و این به علت مسائل امنیتی است که در بالا توضیح داده شده است. چراغ های آویز و لوستر های مجلل، در فضای بزرگ طلا فروشی لوکس بودن این مکان را بیشتر به رخ میکشد. اگر کسب و کار شما یک فروشگاه طلا فروشیست یا حتی اگر طلا ساز هستید، با این برند سازی بصری میتوانید چندین قدم به سمت شناخته شدن بیشتر بردارید. برای طراحی ویترین مغازه طلا فروشی با ام دی اف. این ویژگی ها ممکن است مشتریان را به تصمیم گیری برای خرید و گرفتن یک طلا یا جواهر خاص مشتاق کند. در طراحی مغازه طلافروشی یکی از اصلی ترین ویژگی ها ، نورپردازی متفاوت آن است. در زمان طراحی یک طلافروشی، نورپردازی نقش بسیار مهمی دارد. برای طراحی یک فروشگاه طلا فروشی لازم است به نکات و مسائل مهمی توجه کنید تا طراحی خوبی و مطابق با اصول استاندارد داشته باشید.

از کابینت می توانید برای قرار دادن وسایل اضافی استفاده نمود. بهره گیری از متریال خوب : تمامی متریالی که در مغازه طلافروشی مورد استفاده قرار می گیرند باید از بهترین ها انتخاب شوند. در این سری از طراحی ها باید هم به موقعیت طلافروشان و هم به سهولت خریداران و دسترسی آنها از امکانات موجود در مغازه توجه داشته باشید. در طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی استفاده از المان های فلزی مانند نرده های راه پله، چهارچوب درب ها، و جعبه های ویترینی و به کارگیری رنگ طلایی خاص و ترکیب آن با طوسی روشن، جلوه منحصر به فرد این مجموعه را دو چندان می کند. توجه داشته باشید که برای دکور مغازه بهتر است از وسیلههای تزئینی مانند گلهای مختلف و تابلوهایی در رابطه با مد و لباس استفاده شود. پس طراحی کابینت را در هنگام مشخص نمودن دکوراسیون داخلی جدی بگیرید و برای آن وقت بگذارید. طراحی داخلی جواهر فروشی: طراحی داخلی فروشگاه های مختلف چه در ابعاد بزرگ و چه در فضاهای کوچک بایستی تابع استانداردهایی هم از نظر زیباشناسی و هم از نظر عملکردی باشد تا مخاطبین را به خود جذب کرده و نیازهای آنان را پاسخگو باشد. اگر یک ویترین بتواند به خوبی نظر افراد را به خود جلب کند، مطمئنا آن ها را به داخل فروشگاه هدایت خواهد کرد تا از اجناس آن دیدن نمایند.

نورپردازی داخل ویترین طلا فروشی، بسیار مهم است. درجه و شدت نورپردازی مغازه بستگی به حالت موجود برای دکوراسیون آن دارد. البته رعایت فاکتورهای امنیت و حفاظت در گالری های طلافروشی دارای اهمیت می باشد.در طراحی دکوراسیون مغازه طلافروشی، چگونگی طراحی و ساخت ویترین ها برای نمایش مناسب طلا و جواهرات از اهمیت بالایی برخوردار است. طراحی ویترین مغازه – ویترین بوتیک – ویترین چوبی. طراحی درست و همچنین زیبای یک مغازه به خصوص مغازه های طلافروشی که برای امنیت بیشتر مغازه این اجناس قیمتی را از تیررس دید مشتریان دور نگه می دارد، هدف اساسی در طراحی دکوراسیون داخلی این فروشگاه هاست.

حتماً در نظر داشته باشید که صندلی یا مبل راحتی با رنگ خاص و زیبا برای مشتریان خود در نظر بگیرید تا بتوانند هم به حالت ایستاده و هم نشسته برای خرید خود از شما مشورت گرفته یا نمونه کارهای شما را راحتتر ببینند. با انتخاب تیم متخصص طراحی طره، فضایی لوکس با عملکرد و امنیت بالا داشته باشید. کاربرد شیشه های هوشمند،که با ریموت به شکل شفاف و مات می شوند و هنگام مات شدن دید کاملی به جواهرات وجود ندارد. ویترین طلافروشی ام دی اف و کاربرد این مصالح در ساخت مغازه های طلا فروشی : ویترین طلافروشی ام دی اف شده . کاربرد درب ایمن و کاملا ضد سرقت و به کاربردن شیشه های مینیرالی، برای طلا فروشی حائز اهمیت است. ایرانادکور ، بهترین طراحی دکوراسیون طلا فروشی در شیراز و جنوب کشور را برای شما عزیزان در نظر خواهد گرفت . از نظر مکانی باید در جایی قرار بگیرد که تسلط و دید کافی به ویترین بیرونی داشته باشد که فروشنده بتواند به راحتی طلای انتخابی را به مشتری بدهد. حتما نباید در طلا فروشی همه قفسه ها مملو از طلا وجواهر باشد، استفاده از اثر هنری، تابلو و گیاهان طبیعی، فضای دلنشین تری را در مشتری ایجاد خواهد کرد.

چرا که استفاده از قالب های رایگان یا مطالب کپی شده در طراحی سایت کار بسیار آسانی است، این عمل باعث عدم تفاوت سایت شما با باقی سایت ها شده و گوگل آن را به عنوان یک سایت کپی و بی کیفیت می داند و جایگاهی در بین رقبا نخواهید داشت و این یعنی خاموشی یک وب سایت. این نورپردازی ها میتوانند در سقف، دیوار ها و همچنین در بالای هر ویترین اعمال شود، البته انتخاب نوع نورپردازی بستگی زیادی به نوع ویترین های مغازه دارد. از چه نورپردازی داخل طلافروشی ها استفاده می شود؟ حتی ممکن است بعد از مدتی هم به داخل فروشگاه بروید و جنس مورد نظر خود را خریداری کنید! طراحی ورودی جذاب در کنار ویترین خارجی، امکان حضور مشتری برای دیدن محصول را بیشتر می کند. نورپردازی مناسب باعث درخشش طلا میشود و جذابیت کالا را پیش چشم مشتری بیشتر میکند. پلان طبقه، دکور، وسایل نمایش و جلوه های نورپردازی جواهرفروشی اجزای اصلی هویت مغازه هستند. سقف طلافروشی میتواند ساده یا دکوراتیو، که معمولا از کناف استفاده میشود طراحی شود و جلوه زیبایی به فضا دهند. یکی دیگر از مهمترین اصول طراحی لوگو جواهرات که باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب فونت مناسب و ترجیحا ساده است.