اشتراک آبی 8 دلاری توییتر با علامت چک شامل اکنون در دسترس است

ماسک امروز همچنین جلسه‌ای با تبلیغ‌کنندگان توییتر برگزار کرد و در مورد برنامه‌های اعتدال و ویژگی‌های آینده خود صحبت کرد. توییتر قصد دارد یک شورای تعدیل محتوا برای اتخاذ تصمیمات سیاسی ایجاد کند و او گفت که توییتر باید آزادی بیان را رعایت کند، اما دیدگاه ها “نیازی به تقویت ندارند.”

توییتر امروز پیشنهاد اشتراک آبی آبی به روز شده خود را با قیمت 7.99 دلار در ماه عرضه کرد. اشتراک جدید 3 دلار گرانتر از قیمت قبلی 4.99 دلار در ماه است و به اصرار ایلان ماسک، مدیر عامل توییتر معرفی شد.

Twitter Blue همچنین شامل «نیمی از تبلیغات»، امکان ارسال ویدیوهای طولانی‌تر و دسترسی به ویژگی‌های آبی جدید توییتر خواهد بود. با قیمت 7.99 دلار و با 50 درصد تبلیغات کمتر، برخی گمان می‌کنند که توییتر آبی می‌تواند برای توییتر هزینه داشته باشد، به ویژه برای کسانی که از طریق برنامه iOS مشترک توییتر آبی هستند زیرا توییتر باید به اپل قیمت اشتراک را کاهش دهد. .

اکنون که نشان آبی دیگر نماد تأیید نیست، هنوز مشخص نیست که آیا توییتر روش تأیید هویت را اجرا خواهد کرد یا خیر. اوایل امروز، توییتر روی برخی از حساب‌های کاربری که قبلاً تأیید شده بودند، برچسب «رسمی» را منتشر کرد، اما ماسک گفت که این ویژگی را «کشته» و اکنون وضعیت آن مشخص نیست. از هم‌اکنون، حساب‌هایی که قبل از عرضه توییتر آبی جدید تأیید شده بودند، نشان‌های تأیید خود را حفظ می‌کنند، اما ماسک گفته است که برای کسانی که پرداخت نمی‌کنند این موارد حذف خواهد شد.

ماسک این ایده را مطرح کرد که کاربران می‌توانند در آینده برای دیگران پول ارسال کنند و شاید حساب‌های توییتر خود را به حساب‌های بانکی مرتبط کنند. توییتر همچنین در حال کار بر روی زیرساخت برای ویدیوهای طولانی تر، با گزینه های پرداخت محتوا برای سازندگان است. به گفته ماسک، توییتر در ماه های آینده به سرعت در حال تغییر خواهد بود و ممکن است برخی اشتباهات مرتکب شوند. ویژگی‌هایی که کار نمی‌کنند بازگردانده می‌شوند. “اگر ما حرکات جسورانه را امتحان نکنیم، چگونه پیشرفت های بزرگی خواهیم داشت؟” ماسک گفت.منبع

ماسک متعهد شده است که این نشان را در دسترس همه کاربران توییتر قرار دهد و امروز صبح آن را “سطح‌ساز بزرگ” نامید. او از ارائه نشان تأیید فقط به حساب‌های شخصیت‌های عمومی، مشاغل، افراد مشهور، روزنامه‌نگاران و سایر کاربران سرشناس که در خطر جعل هویت در شبکه اجتماعی هستند ابراز نارضایتی کرده است.

ویژگی اشتراک آبی توییتر بنفش
ماسک در ابتدا قیمت 20 دلاری را برای توییتر بلو ثبت کرد و سپس روی 8 دلار ثابت شد. اشتراک جدید مقالات بدون آگهی را برای مشترکین Twitter Blue حذف می کند، اما همان نشان آبی و سفیدی را اضافه می کند که توییتر قبلاً به حساب های تأیید شده محدود می کرد.