استاد زبان استاد انگلیسی مرجع آموزش زبان انگلیسی

استاد زبان استاد انگلیسی مرجع آموزش زبان انگلیسی

مثلا استاد آیلتس، شاید استاد خوبی برای آموزش زبان تجاری یا کنکور دکتری استاد زبان تبریز نباشد. در ادامه با معرفی استاد زبان آنلاین و روش ثبت‌نام استاد زبان در سایت آشنا خواهید شد. یادتون باشه که شما در تیکا این امکان رو دارید که یک جلسه آزمایشی رایگان و یا قیمت بسیار کم با استاد موردنظر داشته باشید و با سبک و متد آموزشی استاد آشنا بشید و تعیین سطح زبان شما هم در این جلسه انجام میشه. یکی از آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی که سال های است در این صنعت فعالیت می کند آموزشگاه انگلیش کلینیک است که در اینستاگرام و فضای مجازی به عنوان کلینیک انگلیسی رفیعی نیز شناخته می شود. این آموزشگاه به لطف سال ها تجربه تدریس در فضای مجازی موفق شده است تمامی معیارهای لازم در اساتید آنلاین را در مدرسین خود پرورش دهد.

  • چه برای زبان کنکور در مقاطع کارشناسی، ارشد و همه آزمونهای زبان دکترا یکی از بهترین اساتید زبان انگلیسی در ایران می باشد که کاربران از روش تدریس و موفقیت بعد از گذراندن دوره های ایشان به شکل بسیار بالایی راضی بوده اند.
  • عبارت “استاد Native زبان” فقط جنبه تبلیغاتی و دهن پر کن داشته و در عمل به هیچ درد نمی خورد.
  • آیلتس 9 آکادمیک و مدرک Teaching IELTS از کالج لندن تنها از معدود افتخارات ایشان است.
  • در واقع استاد خوب باید توانایی استفاده از اپلیکیشن ها، وب سایت ها و یا فضای مجازی را به درستی داشته باشد و بتواند شیوه تدریس نوینی را دنبال کند.
  • روان سازی مکالمه در نزد این استاد زبان انگلیسی و نیز تکیه بر روش های ساده و جذاب توانسته است نام وی را در ردیف معروفترین اساتید این رشته قرار دهد.

استاد زبان شما یک الگو از چیزی است که شما قرار است تبدیل شوید. هرچه لهجه اش به Native نزدیک تر باشد بهتر است اما نمی توانیم بگوییم هرکس لهجه اش فوق العاده بود قطعا معلم، مدرس و استاد خوبی هم هست! ویژگی های مهم دیگری نیز وجود دارند که شخص را استادی خوب برای آموزش می کنند.

۵)سؤال هایی بپرسید که زبان آموز را وادار به مکالمه کند تا اعتماد به نفس و توانایی گفت و گو آن ها بالا برود. اینستاگرام سجاد حسینیتصور ما از انگلیسی و آیلتس در ایران با واقعیت خیلی فاصله داره. تقریبا تمامی زبان های زنده دنیا، از جمله زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی، عربی، روسی، چینی، ژاپنی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی و … پس از زبان چینی ماندارین و اسپانیایی, انگلیسی سومین زبان دنیا از نظر تعداد سخنوران است ولی از نظر کارکرد در سطح جهان رتبه یک را به خود اختصاص داده است.

هزینه آموزش زبان انگلیسی

تدریس انگلیسی به روش مدرن آنالیزی با تجربه 16 ساله در حوزه تدریس و آموزش زبان انگلیسی و برگزاری دوره های مختلف – کارشناس ارشد آموزش زبان از دانشگاه … بدون حضور استاد زبان انگلیسی متبحر و با تجربه در این رشته و بهره گیری از تواناییها و تجارب ارزنده این عزیزان امکان پذیر نمی باشد. در این مطلب سعی کرده ایم تا مجموعه ای از بهترین اساتید تدریس زبان انگلیسی را که دارای سوابق درخشانی در این زمینه هستند گردآوری نموده و به شما معرفی کنیم. قطعا اساتید متعددی در این خصوص وجود دارند که می توانند در این مجموعه جای بگیرند.

سهیل سام (برای تقویت عمومی زبان و شروع از صفر)

تخصص این استاد زبان انگلیسی در زمینه گرامر و آیلتس توانسته است به او اعتبار ویژه ای ببخشد. برگزاری دوره های آنلاین که توسط این استاد زبان انگلیسی مجرب برگزار می شود از هر نظر مورد توجه شرکت کنندگان در این دوره ها قرار گرفته است. تخصص استاد مسعود حسینی در زمینه آازمون های بین المللی توانسته است جایگاه ویژه ای را در بین سایر اساتید این حوزه به او اعطا کند. وی فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی بوده و به جرات می توان گفت کلیپ ها و متدهای آموزشی این استاد زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین کلیپ ها در اینترنت به شمار می رود.

۱)مطالبی را که زبان آموزان به آن ها علاقه دارند را انتخاب کنید. زبان آموزان به علاوه ی پیشرفت چشمگیرشان نشانه ای قاطع از توانمندی و نخبه بودن آیدین قرشی دارد که توانسته اینچنین مدرسین مجربی آموزش داده و رهبری کند. دوره های تربیت مدرس و دوره های CELTA ،DELTA و T.K.T میباشد و صد ها نفر از برترین اساتید حال حاضر زبان انگلیسی در تهران نزد ایشان دوره های تربیت مدرس را گذرانده اند.

جستجوی پیشرفته استاد زبان این امکان را به شما می دهد که به صورت بهینه تر تنها اساتیدی را مشاهده نمایید که مطابق با اهداف و نیازها و سطح بودجه شما باشند. سوالهای خود را در بخش نظرات مطرح کنید، ما یا سایر هموطنان پاسخ خواهیم داد. برای کمک به سایت ما و گسترش آموزش در بین فارسی زبانان، در سایتها، وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی لینک سایت ما را درج کنید. برای اینکه در عرض ۲-۳ ماه مسلط شوید، باید پشتکار زیاد داشته باشید؛ به عبارت دیگر شما باید ۸-۱۴ ساعت در روز زبان تمرین کنید.