اسباب بازی کیت ماشین آتش نشانی سالار اسباب بازی

اسباب بازی کیت ماشین آتش نشانی سالار اسباب بازی

همچنین برایخرید اسباب بازیمیتوانید به راحتی سایت و فروشگاه پیام کالا را در اینترنت جستجو کنید عروسک پسرانه . ترکیب رنگ قرمز به همراه قرار گرفتن یک قطعه ای پلاستیکی بعنوان چراغ گردون و همچنین طراحی وسایل و ابزار مهم در شغل آتشنشانی از قبیل نبردبان ، شیلنگ و آب پاش از ویژگی های جذاب این اسباب بازی است . حرکت این محصول به صورت عقب کش است به این معنی که با کشیدن به سمت جلو و عقب به راحتی میتوان آن را حرکت داد . به این معنی که سی و دو برابر از مدل واقعی خود کوجکتر است . همچنین برایخرید اسباب بازی میتوانید به راحتی سایت و فروشگاه پیام کالا را در اینترنت جستجو کنید .

  • در صورتی که این کالا را از خریداری کرده باشید، دیدگاه شما به عنوان مالک محصول ثبت خواهد شد.
  • زیرا او باید دائما ماشین را با دست خود حرکت دهد و همین امر باعث تقویت ماهیچه‌های دست او می‌شود.
  • رنگ قرمز آن مجذوب کننده و دلربا است و می‌تواند نظر هر کودکی را به خودش جلب کند.
  • کودک هرگاه با دیگران بازی کند از روابط خانوادگی تا اجتماعی همه را می‌آموزد، ولی گاهی مادران محافظه کار، به دلیل حساسیت های بی مورد جلوی این تجربه‌های عالی را میگیرند.

اسباب بازی لگو ماشین آتش نشانی یک ماشین با پله و مخابراتی آتش نشانی است که رنگ قرمز دارد و قابلیت های ویژه ای دارد. این لگو اسباب بازی دارای شش چرخ است که قابلیت حرکت دارد و می توان بروی زمین آن را حرکت دهد. ماشین دارای جزئیات بسیار خوبی است و بسیار شبیه ماشین آتش نشانی است. باورها، تفکر و زندگی کودکان با اسباب بازی و بازی کردن تکامل می پذیرد. برای هر خرید خود می توانید از راهنمایی و مشاوره رایگان کارشناسان چیدو بهره مند شوید.

اسباب بازی ماشین طرح آتشنشانی نیکو | سایز 23 سانت

همچنین می توانید با وارد کردن ایمیل کاربری خود وارد حساب کاربری خود شوید . ما در آریالند تمامی تلاش خود را به کار میگیریم تا بتوانیم بهترین محصولات و امکانات را در اختیار شما قرار دهیم و از این طریق به هموطنان عزیزمان خدمت کنیم. شاید کودک شما کمی برای اینکه به تنهایی شیوه کار بازی را پیدا کند کوچک باشد. Battat به همان اندازه که سرگرم‌کننده و جذاب‌اند آموزنده نیز هستند. این شرکت در تولید اسباب‌بازی‌های خود شیوه‌ای را دنبال می‌کند که آسیب کمتری به محیط زیست برسد.

ماشین راه سازی پیکاردو کوکی کوچک BZ-02

این اسباب بازی ماشین آتش نشانی از جنس پلاستیک غیر سمی سازگار با محیط زیست ساخته شده است. این اسباب بازی هیچ خطری ندارد و برای بازی با مدت طولانی بسیار مقاوم هستند. یکی از سرگرم کننده ترین اسباب بازی های ساختنی برای پسران 3+ سال می باشد. ماشین اسباب بازی آتش نشانی می‌تواند به تقویت مهارت‌های حرکتی کودک شما کمک کند.

در حال حاضر سفارش فقط بصورت تماس تلفنی و واریز کارت به کارت انجام می گیرد. در صورت نیاز به خرید اسباب بازی مورد نظر خود، با شماره های موجود در وبسایت تماس حاصل فرمایید تا شرایط سفارش و ارسال کالا توضیح داده شود. راننده کامیون ارتش مأموریت نجات کامیون نجات امریکایی 911 باشید. با شبیه ساز شیدایی کودکان دنیای ما را نجات می دهند ، ما همچنین بهترین ماشین آتش نشانی با سرعت بالا هستیم!