آی‌پد پرو و ​​آی‌پد جدید از امروز برای تحویل در فروشگاه‌های اپل در دسترس هستند

مدل‌های جدید آی‌پد پرو با ویژگی‌های جدیدی از جمله تراشه M2، پشتیبانی از Wi-Fi 6E، قابلیت شناور جدید برای Apple Pencil، قابلیت ضبط ویدیوی ProRes، Smart HDR 4 و بلوتوث 5.3 با تغییرات جزئی مواجه شدند. در ایالات متحده، قیمت مدل 11 اینچی از 799 دلار و برای مدل 12.9 اینچی از 1099 دلار شروع می شود.

نسل دهم آی‌پد بازطراحی‌شده دارای صفحه‌نمایش بزرگ‌تر 10.9 اینچی با حاشیه‌های باریک‌تر، لبه‌های صاف، تراشه A14 Bionic، پورت USB-C، دکمه پاور Touch ID، دوربین FaceTime در حالت افقی، پشتیبانی از 5G در مدل‌های سلولی است. Wi-Fi 6، گزینه‌های رنگی جدید، و پشتیبانی از لوازم جانبی جدید دو تکه Magic Keyboard Folio. قیمت از 449 دلار در ایالات متحده شروع می شود، در حالی که نسل نهم آیپد 10.2 اینچی با قیمت 329 دلار در دسترس است.منبع

نسل دهم آیپد دارای ویژگی آبی بادبزندار
برای سفارش محصول با پیکاپ اپل استور، محصول را به کیف خود در Apple.com یا در برنامه اپل استور اضافه کنید، به تسویه حساب ادامه دهید، گزینه “من آن را برمی دارم” را انتخاب کنید، کد پستی یا کد پستی خود را وارد کنید، انتخاب کنید. یک مکان در دسترس Apple Store، یک تاریخ تحویل را انتخاب کنید و یک پنجره 15 دقیقه‌ای ورود را انتخاب کنید. پرداخت به صورت آنلاین انجام می شود و ممکن است هنگام تحویل گرفتن کارت شناسایی عکس دار معتبر صادر شده توسط دولت و شماره سفارش مورد نیاز باشد.

از امروز، آی‌پد پرو 11 اینچی، آی‌پد پرو 12.9 اینچی و آی‌پد 10.9 اینچی بازطراحی‌شده برای تحویل در فروشگاه‌های منتخب اپل در سراسر جهان بدون نیاز به پیش‌سفارش در دسترس هستند. طیف گسترده‌ای از گزینه‌های اندازه، رنگ و ظرفیت ذخیره‌سازی برای هر دستگاه در مکان‌های فروشگاه اپل در ایالات متحده، کانادا، بریتانیا و بسیاری از کشورهای دیگر در دسترس است، اما انتخاب ممکن است در طول روز محدودتر شود.

در حالی که به نظر می‌رسد اکثر فروشگاه‌های اپل از صبح چهارشنبه دارای موجودی مناسبی از مدل‌های آی‌پد پرو و ​​آی‌پد جدید هستند، توجه داشته باشید که مشتریان حاضر در صفی جداگانه با اولویت کمتری پس از ورود به فروشگاه قرار می‌گیرند، بنابراین توصیه می‌شود که یک پیکاپ ترتیب دهید. .