آیفون 14 پلاس اولین تاخیر تخمینی تحویل را قبل از عرضه جمعه نشان می دهد

آیفون 14 پلاس برای مشتریانی در نظر گرفته شده است که می‌خواهند آیفونی بزرگ‌تر و بدون تمام ویژگی‌های مدل‌های رده بالای اپل داشته باشند، اما تقاضا برای مدل جدید به بالاترین حد انتظار اپل نرسیده است.

در روز دوشنبه پس از آغاز پیش‌سفارش‌ها، تحلیلگر مینگ چی کو گفت که آیفون 14 و آیفون 14 پلاس نتایج پیش‌سفارش ضعیفی داشته‌اند که بدتر از نسل سوم آیفون SE و آیفون 13 مینی بود. ، نشان می دهد که موقعیت یابی اپل برای دو مدل استاندارد جدید ممکن است شکست خورده باشد.

همچنین گزارش هایی مبنی بر لغو برنامه های اپل برای افزایش تولید این دو دستگاه منتشر شده است. از سوی دیگر، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس همچنان شاهد تقاضای بالایی هستند.

آیفون 14 پلاس، مانند آیفون 14، دارای تراشه ای مشابه با آیفون 13 پرو، بهبود دوربین و سایر پیشرفت های جزئی است. منتقدان آیفون 14 را «آیفون 13 اس» نامیدند و به پیشرفت ها و تغییرات اندک نسبت به نسل قبلی اشاره کردند.منبع

عرضه آیفون 14 پلاس سه هفته پس از عرضه سایر مدل‌های خانواده آیفون 14 و چهار هفته کامل از آغاز پیش‌سفارش صورت می‌گیرد.

آیفون 14 پلاس اپل، آخرین آیفون 6.7 اینچی غیر پرو، به طور رسمی در این جمعه، 7 اکتبر عرضه می شود و وب سایت اپل در حال حاضر تاخیر ارسال تا هفته آینده را برای همه مدل ها و پیکربندی ها نشان می دهد.

گفته می‌شود در پاسخ به تقاضای ضعیف‌تر از حد انتظار، اپل از شرکای مونتاژ درخواست کرده است تا بخشی از ظرفیت تولید آیفون 14 را به آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس منتقل کنند که طبق گزارش‌ها، آیفون 14 پرو مکس بیشترین تقاضا را داشته است.

ویژگی آیفون 14 آیفون 14 پلاس در دست
صفحه سفارش اپل در ایالات متحده اکنون تخمین های تحویل را بین سه شنبه، 11 اکتبر تا پنجشنبه، 13 اکتبر برای مدل های آیفون 14 پلاس در رنگ های آبی، بنفش، نیمه شب، نور ستاره و PRODUCT(قرمز) با ظرفیت های ذخیره سازی 128، 256 و 512 گیگابایت ارائه می دهد.

طبق یک گزارش، هر دو مدل غیرپرو آیفون 14 در همان بازه زمانی سال گذشته بیش از دو برابر آیفون 13 ارزش خود را کاهش داده اند.

تأخیر حمل و نقل در تضاد کامل با بررسی‌هایی است که یک هفته پس از باز شدن پیش‌سفارش‌ها انجام دادیم، زمانی که هیچ تاخیری برای هیچ مدل آیفون 14 پلاس وجود نداشت. در آن زمان، تخمین های تحویل آیفون 14، آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس با چند روز و در برخی موارد هفته ها به تعویق افتاد.