آیفون 14 پرو هشدارهای آزاردهنده کم بودن باتری را به جزیره دینامیک منتقل می کند


بررسی امروز مارکز براونلی از آیفون 14 پرو یک نمای کلی مفید از همه کارهایی که جزیره دینامیک تاکنون می تواند انجام دهد ارائه می دهد.

باتری آیفون 14 پرو کم است

هشدار کم بودن باتری در Dynamic Island در iPhone 14 Pro از طریق MKBHD

در حال حاضر حدود 30 چیز وجود دارد که جزیره پویا می تواند نشان دهد، از جمله هشدارهای سیستم برای تماس های تلفنی دریافتی، اتصال AirPods و سایر لوازم جانبی، احراز هویت Face ID، Apple Pay، AirDrop، AirPlay، کلیدهای ماشین در برنامه Wallet، باز کردن قفل آیفون با اپل واچ، نشانگرهای شارژ و باتری کم، حالت زنگ/بی صدا، تعاملات مختلف NFC، تغییر حالت فوکوس، میانبرها، حالت هواپیما، هشدارهای سیم کارت و Find My.

قابل ذکر است، مدل‌های آیفون 14 پرو دیگر زمانی که دستگاه به 20 درصد عمر باتری باقی می‌ماند، با شارژر متصل یا بدون شارژر، هشدار کم شدن باتری آزاردهنده را در وسط صفحه نمایش نمی‌دهد. روزنامه وال استریتجوآنا استرن به ما تایید کرد. در عوض، هشدار باتری کم در جزیره دینامیک ظاهر می شود و نیازی به هیچ اقدامی از جانب کاربر ندارد.

Dynamic Island همچنین به کاربران اجازه می‌دهد تا با فعالیت‌های زنده مانند تماس تلفنی مداوم، جلسه SharePlay، پخش موسیقی، تایمر، دستورالعمل‌های گام به گام در نقشه‌های اپل، یادداشت‌های صوتی، ضبط‌های صفحه و اتصالات هات اسپات شخصی تعامل داشته باشند. پخش موسیقی برای Apple Music و برای برنامه‌های شخص ثالث با استفاده از Now Playing API، از جمله Spotify، YouTube Music، SoundCloud، Overcast، Stitcher و دیگران پشتیبانی می‌شود.

در نهایت، Dynamic Island همچنین با برنامه‌های شخص ثالث با استفاده از CallKit API مانند WhatsApp، Instagram، Skype و Google Voice کار می‌کند.

استرن در ویدیوی بررسی آیفون 14 پرو خود که در جزیره ای واقعی در منطقه نیویورک گرفته شده است، نگاه دقیق تری به جزیره دینامیک ارائه کرد.

منحصر به فرد مدل های آیفون 14 پرو، جزیره دینامیک یک ناحیه قرص شکل است که جایگزین بریدگی موجود در مدل های قبلی می شود. با کمک نرم افزار، جزیره دینامیک به اشکال و اندازه های مختلف برای هشدارهای سیستم و سایر وظایف تبدیل می شود. این ویژگی همچنین از اواخر امسال با Live Activities در برنامه های شخص ثالث کار خواهد کرد.منبع