آیفون 13 , قیمت خرید ایفون ۱۳

از دیگر مشخصههای A15 Bionic میتوان به بهبود مصرف انرژی آن اشاره کرد. تراشه A15 Bionic که نسل جدید پردازندههای پنج نانومتری اپل در سال ۲۰۲۱ به حساب میآید نیز قدرت شگفتانگیز این تلفن هوشمند را به رخ همگان کشانده و اپل تلاش کرده تا بهترین تلفن هوشمند برای انجام کارهای روزمره را به دنیا معرفی کند. A15 Bionic عامل اصلی بهبود کیفیت دوربین نیز به شمار میرود. این تراشه قدرت و مرکز اصلی آیفون به حساب میاید و باعث شده تا این تلفن هوشمند، بتواند نسبت به هر زمان دیگری هوشمند عمل کند و بهترین کارکرد را برای انجام تمامی وظایف داشته باشد. شما از این پس میتوانید ویدیوهای به ثبت رسیده از طریق دوربین تلفن هوشمند خود را ویرایش کنید و بدون نیاز به کامپیوتر یا حتی نرم افزارهای حرفهای عرضه شده در دستگاههای دیگر به سادگی فقط و فقط از طریق خود آیفون چنین کاری را انجام دهید و به صورت کاملا مستقل هر آنچه میهواید را انجام دهید. اپل از تکنیکهای ویژهای در ثبت تصاویر و ویدیوها استفاده کرده است که به ساخت ویدیوهای باکیفیتتر برای یادگاری، اشتراکگذاری در شبکههای اجتماعی و حتی ثبت تصاویر سینمایی نیمه حرفهای مناسب هستند.

اپل در تولید این تلفن هوشمند از پیشرفتهترین فناوری خود در ساخت دوربینهای دوگانه بهره برده و در عین حال تلاش کرده تا تلفنی هوشمند با مقاومت بسیار بالا را آماده عرضه کند. البته ظاهر آیفون 13 به لطف رنگبندی جدید تنوع خاصی به خود گرفته تا در نوع خود به بهترین شکل ممکن جلوهی خاص آیفون جدید را به رخ همگان بکشاند. حالت تاریک همراه با جذب نور بیشتر در لنزهای بزرگتر تعبیه شده در سیستم دوگانه دوربین نیز باعث شده تا تصاویر به ثبت رسیده حتی در کمترین نور ممکن بهترین رنگبندی را داشته باشند و وایت بالانس تصویر گرفته شده به لطف هوش مصنوعی به کار رفته در سیستم دوربین به بهترین کیفیت ممکن ذخیره شوند. دوربین این تلفن هوشمند همچنان مجهز به سیستم پرتره عالی است که به لطف لنز دوگانه و سیستم موتور عصبی و پردازش هوش مصنوعی میتواند بهترین کیفیت ممکن را در اختیار شما قرار دهد.Smart HDR 4 از این پس میتواند چهار نفر را به صورت همزمان در صحنه تشخصی دهد و کنتراست تصویر گرفته شده را بهینهسازی کند و یک عکس کاملا حرفهای را تنها با زدن یک دکمه برای شما به ثبت برسانند.

البته لازم به ذکر است که رنگ قرمز از این مجموعه همانند دیگر محصولات قرمز رنگ اپل زیرشاخه محصولات Product(Red) به حساب میآید. این دوربین دارای دو لنز بزرگ است که به سادگی میتوانند در هر شرایطی نور را دریافت و از طریق آن بهترین عکس ممکن را به ثبت برسانند. بدون شک تنها مشخصهای که در نگاه اول نشان دهنده تفاوت ایفون ۱۳ با مدل سال گذشتهاش به چشم میخورد، نحوه چیدمان لنزهای دوربین دوگانه در این تلفن هوشمند است. علاوه بر این استفاده از روکش سرامیکی تعبیه شده روی نمایشگر نیز به آیفون جدید کمک کرده تا در زمان ورود ضربههای فیزیکی سخت به روی نمایشگر، مقاومت دستگاه افزایش داشته باشد و از شکسته شدن نمایشگر تاحدودی جلوگیری کند. آیفون 13 در مقایسه با نسل پیشین خود بهبود قابل توجهی در عمر باتری داشته است و حالا با وجود تعبیه سیستم ارتباطی 5G کاربران میتوانند بدون محدودیتهای گذشته در زمینه باتری، در کل روز از تلفن هوشمند خود استفاده کنند.

آیفون 13 به لطف این تراشه مصرف بهینهتری دارد و همین موضوع نیز در افزایش طول عمر باتری نیز تاثیر قابل توجهی داشته است. نکته جذاب دیگر دوربین پشتیبانی از Dolby Vision HDR است تا تصاویر گرفته شده در نهایت کیفیت خود باقی بمانند و بهترین تجربه را به برای مجله خبری iphone-mobile شما فراهم آورند. افزایش تعداد رنگهای پشتیبانی شده در نمایشگر باکیفیت این تلفن هوشمند در کنار وضوع بسیار بالا باعث شده تا استفاده از این تلفن هوشمند به طرز قابل توجهی لذت بخش باشد و ایفون ۱۳ بهترین کیفیت ممکن را برای نمایش تصاویر مختلف در اختیار شما قرار دهد. با وجود تمامی این قابلیتها، شرکت اپل از دوربین جلویی نیز غافل نشده و تمامی قابلیتهای مورد نیاز برای ثبت تصاویر سلفی و برقراری تماسهای تصویری را به بهترین شکل ممکن در آیفون 13 تعبیه کرده است. نمایشگر Super Retina XDR در آیفون جدید باعث شده تا این تلفن هوشمند بتواند به بهترین شکل ممکن محتوای تصویری را به شما نشان دهد.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مجله خبری iphone-mobile بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.