آپدیت تلگرام رونویسی ویدیو، موضوعات در گروه و حالت تاریک جدید را به ارمغان می آورد

به گفته پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، کاربران متوجه خواهند شد که این به‌روزرسانی نسخه 9.1.0 دارای تم مشخص هالووین است، اما در فرآیند بررسی اپ استور اپل متوقف شد.

دوروف در یک پست اختصاصی می‌گوید: «اپل ادعا می‌کند که برنامه‌ها را ظرف ۲۴ ساعت بررسی می‌کند، اما طبق تجربه ما، حداقل ۷ تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا هر به‌روزرسانی معنی‌داری محصول به اپ استور برسد». دوروف پیش از این از اپل به دلیل فرآیند بررسی «مبهم» اپ استور و تأخیر در تأیید به‌روزرسانی‌های تلگرام انتقاد کرده بود.

در جای دیگر، حالت شبانه تلگرام برای برنامه iOS بازطراحی شده است، رنگ‌ها را متعادل‌تر کرده و جلوه‌های تاری بهتری را در هنگام حرکت کاربران در چت‌ها و لیست چت ایجاد می‌کند و کاربران Premium Telegram به 12 بسته ایموجی جدید دسترسی پیدا می‌کنند که می‌توان از آنها در پیام‌ها و کپشن‌ها استفاده کرد. یا به عنوان وضعیت تنظیم کنید.

همچنین در این به‌روزرسانی، نام‌های کاربری جمع‌آوری، یک دارایی دیجیتالی که مالکیت آن توسط شبکه بلاک چین TON تضمین شده است، هستند. علاوه بر یک نام کاربری اصلی، کاربران تلگرام اکنون می‌توانند چندین نام کاربری جمع‌آوری کنند که دقیقاً مانند نام‌های کاربری اصلی کار می‌کنند با این تفاوت که می‌توانند کمتر از پنج کاراکتر باشند.

پیام رسان تلگرام این هفته آپدیت جدیدی برای آیفون و آیپد منتشر کرد که رونویسی ویدیو، موضوعات مجزا در گروه های بزرگ و سایر ویژگی های جدید را به پلتفرم محبوب چت اضافه می کند.

جزئیات بیشتر در مورد سایر تغییرات جزئی در رابط تلگرام را می توانید در وبلاگ توسعه دهندگان مشاهده کنید. نسخه 9.1.0 تلگرام هم اکنون در اپ استور برای آیفون و آی پد در دسترس است.منبع

آیکون برنامه تلگرام
ابزار جدید رونویسی صدا به متن را می توان با استفاده از یک دکمه جدید “→A” در گوشه سمت راست پایین یک ویدیو فعال کرد، و به گونه ای طراحی شده است که به کاربران اجازه می دهد پیام های ویدیویی دوستان را در زمانی که زمان تماشای ندارند بخوانند. ویدیو.

مانند رونویسی پیام صوتی موجود، رونویسی پیام‌های ویدیویی یک ویژگی انحصاری برای مشترکین Telegram Premium است که هزینه آن 4.99 دلار در ماه است و شامل مزایای دیگری مانند دانلود سریع‌تر، بدون تبلیغات و حداکثر محدودیت آپلود فایل 4 گیگابایتی است.

نام‌های کاربری جمع‌آوری‌شده از طریق یک پلتفرم جدید به نام شبکه Fragment خرید و فروش می‌شوند که «روشی ساده و امن برای کسب و تبادل دامنه‌های ارزشمند تلگرام» را ارائه می‌دهد.

در همین حال، برای همه کاربران، موضوعات در گروه ها یک ویژگی جدید است که به گروه هایی با بیش از 200 عضو اجازه می دهد مناطق جداگانه ای برای چت های خاص تر ایجاد کنند. کاربران می‌توانند اعلان‌هایی را از موضوعات و تنظیمات رسانه مشترک که مستقل از گروه گسترده‌تر هستند، دریافت کنند. در اواخر سال جاری، تلگرام قصد دارد مجموعه ای متفاوت از ابزارهای متناسب با گروه های کوچک را معرفی کند.