آخرین اخبار آیفون 12 اپل ؛ مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه آیفون 2022

به این ترتیب جهش کامل به سمت پنلهای اولد در سال 2020 رخ خواهد داد. اپل به وسیله کنار گذاشتن این صفحه نمایش اولد در مدل اقتصادی سال گذشته، به کاهش قیمت آن کمک کرد. سوالی که درباره موضوع کنار گذاشتن کامل نمایشگرهای ال سی دی در آیفونهای سال 2020 مطرح میشود، چگونگی ایجاد تمایز بین گوشی اقتصادی این سال در مقایسه با دو مدل پرچمدار دیگر است. اندازه نمایشگر مدل اقتصادی در این سال تقریبا یکسان باقی میماند. طبق کولهباری از اخباری که تا امروز درباره سه گوشی آیفون سال 2019 منتشر شدهاند، مهمترین ویژگی و تغییر آنها در مقایسه با قبل وجود یک دوربین سه گانه در دو مدل پرچمدار و یک دوربین دوگانه در مدل اقتصادی خواهد بود. چندین پیشنهاد درباره طراحی پنل جلویی آیفون سال 2020 وجود دارد. گفته میشود تراشه به کار رفته در گوشی آیفون 12 اپل 5 نانومتری خواهد بود. استفاده از این تراشه 7 نانومتری با افزایش توان پردازشی آیفون ایکس اس، آیفون ایکس اس مکس و آیفون ایکس آر آنها را تبدیل به گوشی های گیمینگ تمام عیار کرده است! اپل به وسیله حذف این ویژگی از گوشی های هوشمند خود در هزینههای ساخت آنها صرفهجویی خواهد کرد.

انتظار نداریم در سال 2019 و 2020 زمان معرفی گوشی های آیفون تغییر کند، در نتیجه باید در میانههای ماه سپتامبر (اوایل مهر) منتظر آنها باشیم. احتمالا انتظار داشتید از دوربین چهارگانه اپل آیفون 12 صحبت کنیم، اما با در نظر گرفتن روال حرکت رو به جلوی این شرکت، متاسفانه امکان استفاده از چنین ماژول دوربینی حتی در آیفون 2020 نیز پایین است. افزایش خارقالعاده عملکرد پردازشی به همراه کاهش بینظیر میزان مصرف انرژی و در پی آن افزایش دوام باتری دستگاه، مزیت این جهش در فرآیند ساخت تراشه خواهد بود. یک سری تحلیلگران، به کاهش قابل توجه ابعاد ناچ بالای نمایشگر آن اشاره دارند. مزیت دیگر حذف این سنسورها علاوه بر کاهش هزینه، باز شدن دست اپل برای طراحی گوشی های هوشمند دارای ضخامت کمتر است. حتی برخی گزارشها از حذف این ویژگی در گوشی های آیفون سال جاری خبر میدهند. حدود سه هفته پیش ابعاد نمایشگر آیفون های سال 2020 مشخص شد. برخی عقیده دارند اپل توسعه اسکنر اثر انگشت را در پیش گرفته و تاچ آیدی را به شکلی دیگر (زیر نمایشگر) در گوشی های هوشمند آتی خود به کار خواهد بست.

عدهای دیگر با وجود اطلاع از آن، 3D تاچ را کاربردی ندانسته و کمتر از آن استفاده میکنند. کاربران حرفهای که از زمان تولد 3D تاچ همیشه از آن استفاده کردهاند، با حذف آن از آیفون 12 اپل ناراحت خواهند شد. اپل بعد از حذف آنها، به منظور ایجاد فضایی برای قرارگیری اسپیکر روگوشی، سنسور دوربین سلفی، حسگر مجاورت و سنسور تشخیص نور، مجبور به ایجاد یک بریدگی بالای صفحه نمایش شد. سبک طراحی پیشنهادی دیگر، استفاده از حفره روی نمایشگر برای قرار دادن دوربین سلفی و بهره بردن از فناوری صدای داخل نمایشگر برای حذف اسپیکر روگوشی است. بد نیست بدانید اپل اکنون چهارمین شرکت بزرگ در دنیای بازی های ویدیویی است! اکنون تنها سازنده دستگاههای آی او اسی تصمیم گرفته با استراتژیهای جدید، کاربران چینی را به خرید گوشی های دارای سیستم عامل iOS تشویق کند. راه حل آسانتری برای شما در Ios 15 وجود دارد؛ از Live text استفاده کنید و با دوربین گوشی متن را آنالیز کرده و در نوت خود ذخیره کنید. کاربران زیادی از وجود چنین قابلیتی در گوشی های آیفون خود بیخبرند.

برای ماژول دوربین موبایل سه گانه اپل، دو راهکار احتمالی وجود دارد. اپل برای سیر کردن نیاز کاربران دوستدار نمایشگرهای بزرگتر، اندازه صفحه نمایش 6.5 اینچی آیفون ایکس اس مکس (2018) و آیفون ایکس آی مکس (2019) را به 6.67 اینچ خواهد رساند. طبق این موضوع، تحلیلگران قیمت آیفون 12 اپل را هزار دلار تخمین زدهاند. بعد از این که آیفون 12 اپل در سال آینده به عنوان اولین گوشی 5G آی او اسی دنیا رونمایی شد، یک سال بعد، تمامی گوشی های شرکت اپل از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد. برخی دیگر عقیده دارند این شرکت بعد از حذف کامل این نوع سیستم احراز هویت از گوشی های سال 2018 خود، هرگز مجددا از آن استفاده نخواهد کرد. این سنسور باکیفیت، قابلیت فیلمبرداری 4K و 1080 دقیقاً با فریم ریتهای دوربین اصلی را نیز داراست. تا امروز، همه گوشیسازان بزرگ و مطرح دنیا همچون سامسونگ، هواوی و ال جی یک گوشی پشتیبانیکننده از نسل پنجم شبکه موبایل توسعه دادهاند، در حالی که احتمال پشتیبانی از این قابلیت در گوشی های آی او اسی سال 2019 بسیار کم است.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با مجله خبری iphone-mobile وب سایت خود باشید.